Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny matematyczno-przyrodniczy: "To był horror!"

Utworzony przez fg, 28 kwietnia 2010 r. o 15:04
Ludki skoro każdy mówi, że był straszny to nie mamy sie czym przejmować do szkoły sie dostaniemy, w końcu ktoś musi iść. Był bardzo trudny, więc naprawdę wszystkim poszło niezaciekawie. Nie wiem jak Wy, ale ja się nie przejmuję. Co będzie to będzie. A widać każdy napisał strasznie. ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna patologia, od kiedy CO2 jest piomieniotwórczym związkiem, totalna żenada 18-20 pkt to będzie dobrze. To jest jakieś nieporozumienie!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ci którzy pisali, że nie był trudny to nie wiem jakcyś geniusze czy jak. ;D zgadzam się z tym , że po części było na myślenie, ale większość z wiedzy. Ale z jakiej wiedzy! Nie wiem uczyli Was czegos takiego w szkolach? bo ja pełno rzeczy nie miałam co na egzaminie. ;p np. z chemii 4 miesiące nie mielismy i polowy materiału brak. u mnie w klasie nie wiedzieli co to izotopy. i fajnie my cierpimy tracimy punkty bo nas w szkołach nie uczyli! i nie mowie tego bo my sie nie uczymy. jestesmy bardzo dobrą klasą. i jak na moje nie powinno sie zwalac wszystkiego na ucznia ze sie nie nauczyl tylko patrzec na nauczycieli i jak przekazują wiedzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej no bez jaj, nie było aż tak trudno. Ja z geografią nie miałem problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten test to była jedna wielka porażka. Powinni go unieważnić!!!! u nas w szkole większośc wychodząć z sali zaczeła ryczeć! koniec z naszymi planami o dobrej szkole. Tymi testami chciano nam zrójnować życie i im się udało no gratuluje !! koszmar poprostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BADRDZO BRADZO trudny test od początku jego istnienia najtrudniejszy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOSZMARNY TEST
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sysica napisał:
ten test to była jedna wielka porażka. Powinni go unieważnić!!!! u nas w szkole większośc wychodząć z sali zaczeła ryczeć! koniec z naszymi planami o dobrej szkole. Tymi testami chciano nam zrójnować życie i im się udało no gratuluje !! koszmar poprostu
ej ludzie! skoro nikt nie będzie mial np. powyzej 40 to nie ma czegos takiego ze sie do szkol nie dostaniemy! ktoś bedzie musiał tam iść. ogolnie wypadlo słabo a nie ze jedna osoba napisala żle i sie nie dostanie. ;] takie moje zdanie i radze Wam myślec pozytywnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sku*rwysyny !!!!!!!! mam w szkole średnią 4.8 a tu H*ja nic nie napisałam
JEŻELI TAK POSŁUGUJESZ SIĘ JĘZYKIEM POLSKIM TO TA ŚREDNIA JEST CHYBA ZA PRZYSŁOWIOWE MASŁO, A TEST TO TYLKO POTWIERDZI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzę do 2. gimnazjum i w domu (co prawda bezstresowo) zrobiłem ten test... Potem sprawdziłem odpowiedzi i tylko raz pomyliłem się w obliczeniach.... Z zamkniętymi pytaniami-wszystko dobrze. Banalne pytania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test udowodnił, że populacja Polski z roku na rok jest coraz głupsza. Weźcie się do nauki matoły, a nie na necie płaczecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt, mój zeszłoroczny był nieco łatwiejszy. ale nie przesadzajcie. z ciekawości zajrzałam, zrobiłam - nic strasznego. PS. nie srajcie, każdy się gdzieś dostanie, progi zapewne będą niższe. A sam 'test' to formalność. Radzę się uczyć dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM ZADOWOLONA Z TESTU MAT-PRZYR. GENERALNIE BYŁ NASTAWIONY NA WNIKLIWE CZYTANIE TKSTU LUB WYKRESU. JEDYNIE KŁOPOT MIAŁAM Z ZADANIEM Z TALESEM BO DOPIERO W PONIEDZIAŁEK GO POZNAŁAM. MYŚLĘ ŻE BĘDZIE OKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur....! Co to miało być? MAsakra totalna... Nastawiałąm się na jakieś 40 pkt, a wyszlo +/- 30... ;/;/ ciekawe gdzie mnie przyjma teraz? chociaz, z drugiej strony, jak patrzylam w domu to nie bylo az takie trudne... ale wiadomo, inaczej w domu, inaczej na sali, do tego stres, brak czasu itp... jestem zalamana... mam tylko nadzieje ze sie prog obsunie xD i to znacznie heheh ps. wybiera sie ktos do jakiegos lo w zg?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roczik_77 napisał:
Test udowodnił, że populacja Polski z roku na rok jest coraz głupsza. Weźcie się do nauki matoły, a nie na necie płaczecie.
wkurza mnie takie gadanie. zgadzam się po części że niektorzy są naprawde straszni.. pustaki Jp na 100% itp.. ale nie obrażajcie wszystkim. dobrze sie ucze ale test nie byl az taki banalny. najtrudniejszy z wszystkich.. rozwiazywalam tak na 43 42.. teraz jak 40 bedzie to cud ale zapewne mniej. i sie nie przejmuje uczylam sie, ale nie spodziewalam sie radioaktywnych biedronek itp. myslalam ze beda pytania naprawde podstawowe no wiecie jak zawsze. fotosynteza i tak dalej. ;D i liczylam na duzzzoo matmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zresztą ja miałam źle bo nasza klasa pisała na korytarzu. to było straszne dyrektor latał po wszystkich piętrach i słychac było tylko tupanie.. mnie to np. rozpraszało i stres był więc kurcze nie ze od razu deb***ami jestesmy. sama mam nauczycieli w szkole ktorzy maja gdzies nasza edukacje i robia na odpier***. bez urazy ale trzeba patrzec tez na nauczycieli. powinni zainteresować mlodzież a nie tylko młodziez jest zła bla bla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mój syn będący obecnie w 2 klasie gimnazjum po rozwiązaniu tego testu stwierdził, że miałby ok 40 punktów i był dość łatwy.
Powiedzieć i napisać w internecie można wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten test był naprawdę trudny. nie jestem zadowolona ze swojego wyniku....;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejszy egzamin był trudny,bardzo trudny......masakra totalnie.....A ty roczik_77 weż pomyśl zanim coś napiszesz...a i jeszcze jedno...sam jestes matoł!!! Co za zadania w ogóle??!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jasne, po co nauka? dalej siedźcie na demotywatorach, pozdro :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...